detail

KRÁLOVSKÁ HOUBA YUNZHI® (199)

kliknutím zvětšíte
KRÁLOVSKÁ HOUBA YUNZHI® (199)
Zboží již není skladem
Kód:k673531
Cena: na dotaz

KRÁLOVSKÁ HOUBA YUNZHI® (199)

KRÁLOVSKÁ HOUBA YUNZHI® (199) 

 

Působení dle tradiční čínské medicíny:

 

  • Rozpouští hlen TAN
  • Vylučuje vlhko SHI
  • Ochlazuje horko RE
  • Vyživuje nedostatečný jin jater a ledvin GAN/SHEN YIN XU

 Z hlediska tradiční čínské medicíny se v Číně používá u stavů jako kupř:

 

  • Nádorová onemocnění
  • Stavy po radiaci a chemoterapii
  • Oslabená imunita (únavový syndrom, EB virus)
  • Hepatitis B

 

Popis dle tradiční čínské medicíny - Jedná se o modifikaci originální tradiční čínské bylinné směsi CORIOLUS VERSICOLOR WAN, která je upravena na dnešní poměry. Výtažek z houby Yunzhi (Coriolus versicolor), která je v Číně nazývána "tráva Říše nebes", je skutečným pokladem mezi bylinami tradiční čínské medicíny a její užívání bylo po staletí pouze výsadou císařů a jeho dvora. Prodlužuje mládí, oddaluje stáří a posiluje organismus a to jak ducha, tak i tělo. Obzvláště pak její vhodnost vynikne u nádorových stavů - viz Rakovina, které jsou dle čínské medicíny vždy souběhem několika faktorů dohromady a proto jsou i obtížně léčitelné západní chemickou medicínou. Z hlediska čínské medicíny dochází při nádorovém procesu k tzv. stagnaci hlenu TAN v určité dráze. Tato stagnace, jež si můžeme představit asi tak jako "ucpaný okap", který se postupně nad ucpávkou "zanáší vlhkem" aby po čase se tato blokáda přeměnila na vnitřní horko (podobně jako blokáda vlhka ve sklepě vede ke samovznícení uhlí). Vzniklé horko pak vysušuje YIN ledvin a jater, tedy tzv. olej v motoru, jehož nedostatek se projevuje oslabenou imunitou a začarovaný kruh se pomalu, ale jistě uzavírá…Mnohdy se také stává, že okapové stěny nevydrží již déle tento nepřiměřený a dlouhotrvající tlak a proděravějí se v místě blokády, což odpovídá v západní medicíně vniku metastáz. Yunzhi (Coriolus versicolor), díky svým účinkům a vlastnostem, je z hlediska čínské medicíny ideálním pomocníkem a tedy i přímo šit na míru pro tyto stavy. Rovněž i po radioterapii a chemoterapii dochází ke "spálení" již tak zpustošené krajiny našeho organismu (oslabení YIN ledvin a jater) a zvýšení vnitřního horka, proto je nutné co nejdříve a co nejefektivněji krajinu rekultivovat a doplnit zásoby. A optimálním prostředkem je v tomto případě opět Yunzhi (Coriolus versicolor), jež ohromným způsobem "nakopne" vlastní obranné síly organismu, aby se zbavily nežádoucího zanesení, lidově řečeno "vyčistí trubky, profoukne trysky, seřídí karburátor, doplní olej a nahodí motor ". Proto se v Číně používá s úspěchem nejen u rakovin, ale i u takových nemocí, jako je chronický únavový syndrom, EB viróza, roztroušená skleróza, revmatoidní artritis, vitiligo, alopecia areata, diabetes mellitus, Hashimotova thyreoiditis, Sjoegrenův syndrom, Raynaudův syndrom, apod.).

 

Rozbor bylin ve směsi dle tradiční čínské medicíny Yun Zhi (Coriolus versicolor) rozpouští TAN, vylučuje vlhko, ochlazuje horko a posiluje YIN ledvin a jater (viz Legendy psané bylinami). Účinnou látkou je polysacharido-polypeptidový komplex, jež má dle posledních výzkumů antitumorózní, imunomodulační a antioxidační účinky. Yun Zhi (Coriolus versicolor) obsahuje specifické betaglukany, které zvyšují aktivitu protinádorových buněk až 100 násobně ! Tyto látky zabraňují růstu nádorových buněk, stimulují vlastní obranné síly organismu (indukují tvorbu interferonu, interleukinu 2, makrofágů, T a B lymfocytů), čímž i zvyšují energii organismu, zmírňují bolest a regenerují kostní dřeň (kupř. po radioterapii a chemoterapii, kdy dochází ke snížení bílých krvinek a krevních destiček). Hua gu (Letinula edodes) je další čínská houba - Šitake, jež rozpouští hlen TAN, detoxifikuje organismus, upravuje metabolismus cukru a snižuje krevní tuky. Účinnou látkou je opět polysacharid Lentinan, jež je dle posledních výzkumů obzvláště účinný u sarkomů. Zhi gan cao harmonizuje účinek bylin ve směsi.

 

Dávkování - 1 odměrka 2x denně (nejlépe ráno a v poledne, neb na noc je pak zbytečně přehršle energie), děti od 3 do 8  let užívají 1 odměrku denně (zarovnaná odměrka má cca 1,5 g). Vždy je nutné prášek zalít trochou teplé vody a řádně rozmíchat, pije se ještě teplý a chutná podobně jako hořká káva či čaj. Stejně tak jej lze i přimíchat do ranního Nápoje čínských MUDRců (kód 900), čímž vznikne i docela chutná snídaně.

 

Nepoužívat (dle tradiční čínské medicíny) v případě - Akutní napadení zevní škodlivinou (chřipka, angína,…). Neužívat současně s léky na ředění krve (Warfarin, Anopyrin,...)!

 

Balení - 30 g bylinného produktu v prášku (100% přírodní, bez jakýchkoliv syntetických či pojivových látek).

 

Každá šarže bylin v našich produktech je testována v akreditované laboratoři Phytax Laboratory ve švýcarském Schlierenu a to na identifikaci bylin, dále na těžké kovy (rtuť, kadmium, olovo, arsen a měď), baktérie (E.coli, Salmonely, celkový počet baktérií), plísně, kvasinky a aflatoxiny. Všechny bylinné tablety a nápoje naší firmy TCM Herbs mají jako jediné v ČR každou šarži bylin navíc testovanou mimo jiné i na 511 druhů pesticidů (4 skupiny), neboť pesticidy se dnes stávají celosvětovým problémem, obzvláště u produktů z tzv. Třetího světa. Často se stává, že zákazníci v domnění, že užívají bylinné preparáty, jsou naopak "zanášeni" dalšími nežádoucími "chemikáliemi". Veškeré dokumenty o vyšetření naleznete v článku Bezpečnost a kvalita produktů TCM Herbs - viz příklad takového laboratorního vyšetření na těžké kovy, na identifikaci bylin, baktérie, plísně a pesticidy. Bylinné nápoje (kódy 822, 844, 850, 888, 900) a bylinné produkty v prášku (kódy 009, 050, 198, 199, 200) jsou bez jakýchkoliv konzervačních a chemických příměsí či látek. Bylinné tablety obsahují jako jedinou pojivovou látku přírodní celulózu (v dávce max. do 1%). Veškeré naše byliny nejsou ionizovány, neobsahují lepek (kromě kódu 025 a 113) a ani kyselinu aristolochovou. Výrobce upozorňuje, že každá šarže bylin může mít někdy i jinou barvu, jinou chuť či jinou vůni (neb jsou to přírodní a ne geneticky formované produkty…), ale vždy se stejným účinkem. 

Z výše zmíněného vyplývá, že bylinné tablety a nápoje TCM Herbs patří z hlediska kvantity (koncentrace bylin ve směsi je 5 x vyšší, tzn. že 1 gram bylinných tablet odpovídá 5 gramům sušených bylin) a kvality (naprosto bezprecedentní testování a to každé šarže) k tomu nejlepšímu, co si dnes můžeme v oblasti čínské medicíny a přírodní medicíny vůbec, představit a dopřát!

Převzato zdroj: MUDr. Petr Hoffmann, TCM Herbs s.r.o.,  [2/2/2018].

Dostupné z: www.patentnimedicina.cz/cz/tcm-herbs
Váš dotaz KRÁLOVSKÁ HOUBA YUNZHI® (199)

Vaše jméno, příjmení, firma:*
Váš email:*
Váš telefon:*
Váš dotaz:*
opiště kód:* antispam
     Více informací

Pošlete odkaz svému známénu

Vaše jméno
Váš email
Email Vašeho známého
Opište kód z obrázku antispam

Při poskytování služeb nám pomáhají soubory cookie. Používáním našich služeb vyjadřujete souhlas s naším používáním souborů cookie.   Další informace